Ford Trucks’da “Servis Günleri”

Bu haber 17 Ekim 2015 - 0:05 'de eklendi ve 1.152 kez görüntülendi.

Ford Trucks (2)Ford Trucks servis günleri güzel hediyeler, benzersiz fırsatlar ve bir birinden eğlenceli aktivitelerle başladı.

Menteşe’de Ford Truks Yetkili Satıcısı ve Servisi Helvacıoğlu’nda Ford çekici ve kamyonlarla gelen müşterilere yüzde 20 servis indirimden yararlanma, ücretsiz araç check-up, güvenli sürüş eğitimi ve sürpriz hediyelerle “Servis Günleri” başladı. Servis Günleri etkinliğine Ford Muğla Bayii Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünal, Ford Otosan Satış Sonrası Operasyonları Türkiye Müdürü Mustafa Bostancı, Ford Otosan Satış Sonrası Uzmanı Burak Kalalı, Pazarlama İletişim Uzmanı Osman Kartal Er, Ford çalışanları ve vatandaşlar katıldı.
Türkiye genelinde yeni bir Ford Truck yapılandırmasına geçtiklerini kaydeden Ford Otosan Satış Sonrası Operasyonları Türkiye Müdürü Mustafa Bostancı, “Ford Trucks yapılandırmasını tüm servislerimize getirdik. Burada özellikle servis günleriyle, servislerimizi bayi tarafından buraya gelip servis yerini görmek, tanışmak için servisleri gördük. Burada da neler yapılıyor gibi. Bu aktivitede servislerimize gelen müşterilerimizi, arkadaşlarımız karşılıyor müşterilerimizde burada ki değişik aktivitelerden yararlanıyor” dedi.
Bostancı açıklamasına şöyle devam etti:
“Araba check-up yapılırken, güvenli sürüş eğitimi alıyorlar. Güvenli sürüş eğitimine katılanlara sertifika veriliyor. HED Akademi firmasının bünyesinde yapılıyor. Akabinde güvenlik sürüş eğitiminden sonra eğlenceli aktivitelerimiz var. Müşterilerimizin güzel bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Yaptıkları işin dışında da biraz motive edebilmek, bayimizde daha iyi bir iletişim sağlamak, sürpriz hediyelerle de taçlandırmak gibi etkinliklerimiz oldu. Müşterilerimizde güzel bir iz bırakmak istiyoruz. Servis Günleri müşterilere 2 hafta sürecek. Bu süre içerinde müşterilere check-up olanağı sağlanacak.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.