Fırınlara gece baskını

Bu haber 30 Temmuz 2013 - 21:57 'de eklendi ve 682 kez görüntülendi.

zabitagecebaskini132165465132Ortaca Belediyesi tarafından önceki gece saat 03.00 sıralarında ilçede bulunan 10 adet fırın kapsamlı bir denetime tabi tutuldu.
Haber Merkezi
Ortaca Belediyesi tarafından önceki gece saat 03.00 sıralarında ilçede bulunan 10 adet fırın kapsamlı bir denetime tabi tutuldu. Zabıta Amiri Kadir Salar Başkanlığında Zabıta Memurları İsmail Koçyiğit, Ali Ayazoğlu ve Salih Ayhan’dan oluşan ekip, fırınlara gidilip, tek tek denetleme yapıldı. Yapılan denetlemelerde İSE, ekmek gramajlarının tam olduğu tespit edildi.
Fırın denetlemeleri hakkında açıklama yapan Zabıta Amiri Kadir Salar; “Fırınlarımızın genel denetimlerini yaparak, genel temizliklerini, gramaj kontrollerini, personelin genel muayene kartlarına ya da hijyet eğitim sertifikalarına kontrol etmekteyiz. İşyerlerimizin denetlendiklerini bilmeleri hem de vatandaşlarımızın fırınlardan almış oldukları ekmeklerin denetlendiğini bilmelerini sağlamaktır. Bu denetimlerimizi aralıklarla yapmaktayız. Yaptığımız denetimlerde ekmek gramajlarında eksikler tespit etmedik. Ayrıca fırınlarda eksik bir şey göründüğü zaman 3-5 gün süre verilerek eksikliklerinin giderilmesini sağlıyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.