Final’den yılsonu etkinliği

Bu haber 10 Haziran 2017 - 1:14 'de eklendi ve 502 kez görüntülendi.

Final Eğitim Kurumları sona eren eğitim-öğretim yılı sebebi ile etkinlik düzenledi.

Muhittin Direk

Final Eğitim Kurumları sona eren eğitim-öğretim yılı sebebi ile etkinlik düzenledi. Zeybek Sineması Kırmızı salonda düzenlenen etkinlikte 9-10-11-12. Sınıf birincileri, bilimsel ve spor müsabakalarında başarılı öğrenciler ödüllendirildi.

Etkinlikte konuşan Final Eğitim Kurumları Müdürü Ali Coşkun, “Bu yılda artarak devam ettirdiğimiz sportif, kültürel anlamda alınan derecelerle bir üst basamağa çıkardık. Bunlarda öğrencilerimizin gayreti yadsınamaz. Daha iyi başarıları öğrenci ve öğretmenlerimizden bekliyoruz. Bunu gerçekleştirebileceklerini de biliyoruz. Çocuklarımızın burada elde ettikleri başarılar İnşallah onların hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlayacak. Buruda aldıkları eğitimle hepimizin bu gençlerden emanet ettiğimiz vatana sahip çıkmasından başka ideali yoktur. İnşallah onlarda Cumhuriyetimizin değerlerin sahip çıkan topluma kazandırılmış başarılı insanlar olacaklar.

Konuşmaların ardından etkinlik Final eğitim Kurumları öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan şiir dinletisi ile devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.