Filmini hemşerileriyle birlikte izledi

Bu haber 15 Mart 2015 - 17:57 'de eklendi ve 980 kez görüntülendi.

filminihemsehrileriÇekimlerine, Bodrum’un Çökertme Mahallesi’nde başlanan ve devamı İstanbul’da geçen ‘Mandıra Filozofu İstanbul’ filminin gösterime girmesi üzerine filmin başrol oyuncularından Muğlalı Gülnihal Demir, filmini Zeybek Sineması’nda hemşerileriyle birlikte izledi.

Hafize Ataseven

Çekimlerinin bir kısmı Bodrum’un Çökertme Mahallesi’nde geçen, yönetmenliğini filmin başrol oyuncusu Müfit Can Saçıntı’nın yaptığı ve Muğlalı oyuncu Gülnihal Demir’in de başrolde oynadığı ‘Mandıra Filozofu İstanbul’ filmi sinemaseverlerle buluştu. Filmi, hemşerileriyle Zeybek Sineması’nda izleyen Gülnihal Demir, filmin gösteriminden önce sevenleriyle konuşup, bol bol fotoğraf çektirdi.

Hemşerilerinin yoğun ilgisi karşısında çok mutlu olan Demir ‘Mandıra Filozofu İstanbul’ filmiyle ilgili şunları söyledi:

“62 yaşında alaylı bir oyuncu olarak Mandıra Filozofu İstanbul filminin Muğla’dan tek oyuncusu oldum.62 yaşında başrol oynamanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum. Şu an hayatımın zirvesindeyim daha başka ne isteyebilirim ki. Diğer oyuncular İstanbul’da olduğu için katılamadı ama bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederim.”

Tarihi Zeybek Sineması’nın sahibi Erol Kutlay ‘a desteklerinden dolayı teşekkür eden Gülnihal Demir, “Erol Abi Muğla ile ilgili her çalışmada bize destek oldu. Bugünkü filmimizde de yanımızda. Mandıra Filozofu İstanbul filmi yine güldüren, düşündüren ve öğüt veren bir film oldu. İzleyicilerimizin çok beğeneceğine inanıyorum” diyerek üçüncü filmin de senaryosunun yazılmaya başlandığını müjdeledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.