Fethiyeliler Cem Karaca’yı unutmadı « Hamle Gazetesi

Fethiyeliler Cem Karaca’yı unutmadı

Bu haber 09 Şubat 2013 - 9:10 'de eklendi ve 1.098 kez görüntülendi.

cemkaracaanildi5686Türk Rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca, ölümünün 9’inci yılında Fethiye’de sevilen şarkılarıyla anıldı.
Haber Merkezi
Türk Rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca, ölümünün 9’uncu yılında Fethiye Belediyesi tarafından belediye hoparlöründen çalınan şarkılarıyla ve İlçedeki Caddelerde yer alan Dijital Panolar ve Fethiye Belediyesi içerisindeki ekrandan “Usta; Seni Unutmayacağız. Ruhun Şad Olsun” sözleri ile anıldı.
8 Şubat 2004 yılında hayatına kaybeden ünlü sanatçı Cem Karaca, ölümünün 9’inci yılında Fethiye’de şarkılarıyla anıldı. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın talimatıyla her yıl geleneksel hale getirilen anmada, belediye hoparlöründen ünlü sanatçının üç şarkısı çalındı.
Saat 10:00’dan itibaren Fethiye sokakları, Cem Karaca “Tamirci Çırağı”, “Kendim Ettim, Kendim Buldum” ve “Islak Islak” isimli eserleriyle yankılanırken, İlçedeki Caddelerde yer alan Dijital Panolar ve Fethiye Belediyesi içerisindeki ekrandan “Usta! Çırakların Seni Unutmadı. Ruhun Şad Olsun” sözleri ile saygıyla anıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.