Fethiyeli annelerden polis ve askerlere destek

Bu haber 08 Nisan 2016 - 22:28 'de eklendi ve 491 kez görüntülendi.

FETHİYELİ ANNELERDEN POLİS VE ASKERLERE DESTEKFethiye Evi Gönüllüleri, Diyarbakır-Sur ilçesinin ardından şimdi de Hakkari-Yüksekova’ya el uzattı.

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde güvenlik güçlerinin teröristlere yönelik operasyonları devam ederken, Fethiye’den asker ve polislerimize anneler tarafından hazırlanılmış kek, kurabiye, reçel gibi yiyecekler gönderildi. Hakkâri Valiliği’nin de aracılığıyla gerçekleşecek olan yardım kampanyasında Fethiye Evi Gönüllüleri, hazırladıkları el emeği yiyecekleri paketlerken, askerlerimiz ve polislerimizin okuması için notlar yazarak, kolilere bıraktı.

Fethiye Evi Gönüllüleri Kurucusu Nesrin Saatcı, “Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır-Sur ilçesindeki polis ve askerlerimize destekte bulunmuştuk. Şimdi de Hakkâri-Yüksekova’da görev yapan güvenlik güçlerimize destekte bulunuyoruz. Daha önce de dediğim gibi bizler gönüllü bir avuç anneyiz. Her gün aldığımız şehit haberleriyle acımız katlanırken ülkemizin Doğu’sunda terörle mücadele veren askerlerimizi düşünüyoruz. Valiliğin de aracılığıyla annelerin dualarla hazırladıkları yiyecekleri güvenlik güçlerimize iletiyoruz. Bütün polis ve askerlerimiz Allah’a emanet olsunlar, dualarımız hiç eksik etmeyeceğiz” şeklinde konuştu. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.