Fethiye’den yükselen tepki

Bu haber 27 Temmuz 2013 - 11:07 'de eklendi ve 905 kez görüntülendi.

fethiyeiftar1233165413216546546Özyer Medya Grup Fethiyeli Basın Mensuplarını İftar Yemeğinde Buluşturdu. Yemekte konuşan Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye Temsilcisi Sıdıka Kölemen, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilciliği görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Haber Merkezi
Özyer Medya Grup Fethiyeli Basın Mensuplarını İftar Yemeğinde Buluşturdu. Yemekte konuşan Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye Temsilcisi Sıdıka Kölemen, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilciliği görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Özyer Medya Grubu’nun 24 Temmuz Basında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü nedeniyle Şamdan Restaurant’ta verdiği iftar yemeğine yoğun bir katılım oldu. Fethiye’deki yazılı ve görsel medya çalışanlarının katıldığı yemekte, 8 yıldır Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilciliği görevini yürüten Sıdıka Zeybek Kölemen’in bu görevinden istifa ettiğini açıklaması şok etkisi yarattı. Kölemen şunları söyledi:
“Bütün arkadaşlarımın basın bayramını kutluyorum. Çok uzun zamandır gerçekleştirmek istediğim bir şeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Burada basın bayramını hep birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşmaktayız. Bildiğiniz gibi ben Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilcisiyim. Beni bu göreve siz seçtiniz, hepinize teşekkür ediyorum. Biz zaman zaman birlik ve beraberlik kuramasak ta; Muğla basınına baktığımız zaman gerçekten Fethiye olarak birlik ve beraberlik içeresindeyiz. Biz Fethiye basını olarak Muğla basını ile de bir bütünlük içeresinde çalışalım istedik. Basın mensuplarının sorunlarının çözümlenmesi, eğitim çalışmalarının gerçekleştirilmesi ve basının gelişmesi anlamında Muğla Gazeteciler Cemiyeti maalesef hiçbir çalışma yapmadı. Muğla’da bir platform kuruldu fakat bu platformda birlik ve beraberlik içeresinde olmadığından son buldu. Biz Fethiye olarak bunu başarabiliriz. Ben bir karar aldım ve Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilciliğinden istifa ediyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.