Fethiye’den Suriyeli vatandaşlara bir tır yardım

Bu haber 07 Nisan 2013 - 19:27 'de eklendi ve 766 kez görüntülendi.

fethiyesuriyemalzeme2131654Hayrat Vakfı Fethiye Temsilciliği tarafından toplanan bir tır dolusu yardım malzemesi Suriyeli Vatandaşlara dua ile gönderildi.
Haber Merkezi
Hayrat Vakfı Fethiye Temsilciliği’nin açtığı kampanya ile Türkiye’de barınan Suriyeli ihtiyaç sahibi vatandaşlar için toplanan yardım malzemeleri Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hüsrev San, Fethiye Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, Hayrat Vakfı Fethiye Temsilciliği’nden Hasan Akaya ve hayırsever vatandaşlarında katıldığı törenle bir tır ile uğurlandı.
Çocuk mamaları, su, battaniye, giysi ve gıdalardan oluşan bir tır dolusu yardım malzemesi Suriyeli vatandaşlar için uğurlanırken, Yeni Mahalle Cami İmam Hatibi Çetin Deveci, Yasin’i Şerif olurken, Fethiye Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu duada bulundu.
Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Hayırsever vatandaşların Fethiye’den hiç tanımadığı Suriyeli ihtiyaç sahiplerine böyle bir kampanya ile yardım toplanması örnek bir davranıştır. Türk milleti olarak dünyanın her yerine benzer yardımları dün olduğu gibi bu günde yapmayı sürdüreceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.