Fethiye’de çocuklara yardım için gece düzenlendi

Bu haber 23 Mart 2016 - 22:55 'de eklendi ve 560 kez görüntülendi.

FETHİYE'DE ÇOCUKLARA YARDIM İÇİN GECE DÜZENLENDİMuğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan çoğunluğu İngiliz uyruklu vatandaşlar ihtiyaç sahibi çocuklara maddi destekte bulunmak için bilardo ve dart şampiyonası düzenledi.

 

Çalış Çocuklara Yardım Gurubu ekibinin her yıl düzenlediği etkinliklerle 100 bin Tl destek sağlayıp okullara eğitim aracı sağladığı ihtiyaç sahibi çocuklara da destek verdiği öğrenildi.
Çalış Plajı yakınındaki Sun Shine Kafe’de düzenlenen çocuklara yardım gecesinde bilardo ve dart şampiyonasının final karşılaşması sonunda dereceye girenlere katılım belgeleri ile plaketleri sunuldu. FETAV şemsiyesi altında Çalış çocuklara yardım grubu olarak çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyleyen Mark Pietsch, “Bu etkinliklerin gelirini ihtiyaç sahibi eğitim gören çocuklara ulaştırıyoruz. Hemen her yıl 100 bin TL toplayıp Fethiye’deki çocuklara ve okullara ihtiyaçlarının karşılanması için FETAV aracılığı ile ulaştırıyoruz. Yaklaşık 5 yılda 500 bin TL toplayıp sosyal proje olarak ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırdık” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.