Fethiye’de CHP’den ilk resmi aday Keramettin Yılmaz

Bu haber 30 Temmuz 2013 - 21:59 'de eklendi ve 1.111 kez görüntülendi.

chpfethiyeaday12313541654Geçtiğimiz günlerde CHP’den Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıklayan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, aday adaylığı için ilçe teşkilatına resmi başvurusunu da yaptı.
Haber Merkezi
Geçtiğimiz günlerde CHP’den Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıklayan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, aday adaylığı için ilçe teşkilatına resmi başvurusunu da yaptı. Parti binasında gerekli tüm prosedürleri tamamlayarak dosyasını CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu’ya teslim eden Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Fethiye’de şuanda resmi başvurusunu yapan tek isim oldu. Daha önce aday adayı olduğunu açıklayan ÇYDD Şube Başkanı Tuğrul Yılmaz’ın da önümüzdeki günlerde CHP’den resmi başvurusunu yapması bekleniyor.
CHP Fethiye İlçe Başkanı Emrah Doğu, “Parti Genel Merkezimiz aday adaylığı için başvuru tarihini daha önce 31 Temmuz olarak açıklamıştı. Ancak gelen yoğun taleplerden dolayı bu süreyi 15 gün daha uzatma kararı almıştır. Fethiye belediye başkan aday adaylığı için daha önce açıklama yapan Ölüdeniz Belediye Başkanımız Keramettin Yılmaz, bugün Fethiye Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu resmen gerçekleştirmiştir” dedi.
Doğu, Keramettin Yılmaz’a hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra “Partimize Muğla, Fethiye ve Seydikemer ilçelerimizde vatandaşlarımızın büyük bir teveccühü var. Halkımızın verdiği bu destek ile ben hem Muğla Büyükşehir, hem Fethiye, hem de Seydikemer ilçesinde başarılı olacağımıza inanıyorum. Aday adayı olmak isteyen tüm arkadaşlarımıza kapımız açıktır. Belediye başkanı olmak isteyen arkadaşlarımız varsa buyursunlar gelsinler başvurularını yapsınlar” dedi.
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ise “Daha önce Fethiye Belediye Başkan aday adayı olduğumuzu açıklamış ve çalışmalarımızı başlatmıştık. Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği şu günlerde Atatürk İlkelerine bağlı çağdaş bir Fethiye Belediyesi’ni kazanmak üzere bugün ilçe teşkilatımıza resmi başvurumu gerçekleştirdim. Seçildiğimiz takdirde hiçbir parti ayrımı yapmadan Fethiye halkının yanında olarak çalışma yapacağımızı halkımızın bilmesini isterim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.