Fethiye Ülkü Ocakları ilk ziyaretini Başkan Saatcı’ya yaptı

Bu haber 16 Temmuz 2013 - 22:35 'de eklendi ve 1.262 kez görüntülendi.

ulkuocaklaribehcet1231654654132Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Şahin ve yönetimi, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı ziyaret etti. Göreve gelmesinin ardından ilk ziyaretini Başkan Saatcı’ya gerçekleştiren Şahin, “Güzel bir yönetim oluşturmaya çalıştık. Tabi ki de Başkanımızın tecrübelerinden yararlanacağız” ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi
Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Şahin ve yönetimi, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı ziyaret etti. Göreve gelmesinin ardından ilk ziyaretini Başkan Saatcı’ya gerçekleştiren Şahin, “Güzel bir yönetim oluşturmaya çalıştık. Tabi ki de Başkanımızın tecrübelerinden yararlanacağız” ifadelerini kullandı. Geçtiğimiz günlerde Fethiye Ülkü Ocaklarında görev değişikliği olmuştu. Ocak Başkanlığını sürdüren Yener Ertürk görevini Mustafa Şahin’e bırakmıştı. Göreve gelmesiyle birlikte yönetim teşkilatını kuran Şahin ilk ziyaretini ise, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya yaptı. Samimi ortamda geçen ziyarette bir değerlendirme yapan Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Şahin, “Başkanımıza öncelikle teşekkür ediyoruz. İnşallah bizde Başkanımızın tecrübelerinden faydalanarak donanımlı arkadaşlarla birlikte, daha çok eğitime ve kültüre ağırlık vererek bu yolda hizmet etmeye çalışacağız. ” dedi.
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Göreve atandıktan sonra yönetim kurulu arkadaşlarla birlikte bizi ziyarete geldikleri için teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımızın hepsi okumuş insanlar. Bizim için gurur kaynağı oldu. Çünkü dünya da eğitilmiş insandan daha büyük bir silah yok. Tabi ki ideallerimiz olacak, İ-lâyı kelimetullahımız olacak. Bunlara ulaşabilmemiz için, özellikle eğitimle ilgili, günümüz biliminin gerçekleriyle ilgili donanmış olma şartımız var. Böyle olursa hedeflerimize çok daha iyi varacağız. Kendilerine canı gönülden başarılar diliyorum. 1940’lara dayanan bir hareket devam ediyor. İnşallah Türkiye Cumhuriyetine faydalı olduğu müddetçe bu hareketler devam edecek. Bizim arkadaşlarımızla beraber ideallerimiz, inşallah Türk Milliyetçilik fikrini ülkenin yönetimine hâkim kılmaktır. Ana hedef odur. Tabi ki her ülkenin olduğu gibi bizim de ideallerimiz var. Başta Sayın Mustafa kardeşim yönetim kurulu arkadaşların hepsini tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.