Fethiye Nissan Plaza’nın yeni mağazası törenle açıldı

Bu haber 30 Nisan 2013 - 10:17 'de eklendi ve 1.124 kez görüntülendi.

fethiyenissan213131314654Kocatepe otomotiv tarafından Antalya çevre yolu üzerinde yaptırılan Nissan Kocatepe Plaza yoğun bir katılımın olduğu törenle hizmete açıldı.
Haber Merkezi
Kocatepe otomotiv tarafından Antalya çevre yolu üzerinde yaptırılan Nissan Kocatepe Plaza yoğun bir katılımın olduğu törenle hizmete açıldı. Yeni Mahalle 1230 sokaktaki Fethiye Nissan Kocatepe Plazanın açılış törenine Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Nissan Genel Müdürü Kei Kubota İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, FTSO Meclis Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Büyükteke ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.
Nissan Plazanın yeni mağazasının yapımına ve destek olanlara teşekkür plaketlerinin verildiği açılış töreninde halk oyunu gösterileri de izlendi. Geniş bir alanda kurulan Nissan Kocatepe Plaza’nın sahibi Şükrü Kocatepe bütün davetlilerle yakından ilgilendi. Açılış töreninde Nissan Markası ve modelleri tanıtılırken, kokteylde gerçekleştirildi. Plaza içerisinde bir odanın “Yörük odası” yapılıp bu şekilde döşenmesi de ilgi ile izlendi. Manisa Milletvekili Recai Berber Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve iş Adamı Şükrü Kocatepe yer sofrasına oturup tereyağlı bazlama ekmeği yediler. Nissan Kocatepe Plaza sahibi Şükrü Kocatepe kısa bir hoş geldiniz konuşması yaparken 1990 yılında küçük bir dükkânla başladığı Nissan sevgisinde bu günlere gelmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi.
Nissan Genel Müdürü Japon Kei Kubota Türkiye’ye 20 gün önce geldiğini Nisan olarak Avrupa’da 5. sırada bulunduklarını Türkiye’de de aynı şekilde başarılı satış yaptıklarını 2013 yılında da Pazar payını arttırmayı amaçladıklarını anlattı.
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçı “Fethiye’nin marka kent olması için Fethiye girişinde yapılan bu plaza bir örnek olmalıdır” derken, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık “böyle güzel tesislerin açılması ekonominin güzel yerlere gittiğini gösterir” dedi.
Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber de Avrupa ülkelerine sık sık gittiğini Türkiye’deki gelişmelerden dolayı ülkemizi kıskandıklarını söyleyerek, “Avrupa ülkelerinde kimse yatırım yapmaya yanaşmıyor. Bizde geçmişte bu ekonomik krizlerle çok boğuştuk. 4-5 yıldan buyana Avrupa ülkeleri de boğuşuyor ve kıvranıyorlar. Ülkemizdeki bu yatırımları kıskanıyorlar. Bulunduğumuz konum ile bile çok önemli mesafedeyiz. Siyasi istikrasızlıklara ve dalgalanmalara rağmen ekonomimiz iyi gidiyor”dedi.
Daha sonra açılışı Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Nissan Genel Müdürü Kei Kubota birlikte yaptılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.