Fethiye için hep beraber

Bu haber 30 Temmuz 2013 - 22:00 'de eklendi ve 1.017 kez görüntülendi.

fethiyevekiller132135464513213Ak Parti Muğla Milletvekilli Prof. Doktor Yüksel Özden, Fethiye ziyaretinde Fethiye Devlet Su İşleri binasında Fethiye’deki sivil toplum örgütleri başkanları ile bir araya gelip Fethiye’nin turizm sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Haber Merkezi
Ak Parti Muğla Milletvekilli Prof. Doktor Yüksel Özden, Fethiye ziyaretinde Fethiye Devlet Su İşleri binasında Fethiye’deki sivil toplum örgütleri başkanları ile bir araya gelip Fethiye’nin turizm sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ak Parti Muğla Milletvekili Yüksel Özden’le yapılan görüşmeye Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, FETAB Başkanı Osman Nuri Otgöz, FETOB Başkanı Yavuz Torunoğulları, Fethiye Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan, Şoförler Odası Başkan Yardımcısı Mehmet Hadi Çakıroğlu, FSMM Odası Başkanı Yaşar Bildirici, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Korkmaz, Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mümtaz Kökten, Şehir Planlamacısı Ercan Çakıroğlu ve Fethiye AKP İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan’da katıldılar.
Muğla Milletvekili Prof. Doktor Yüksel Özden Oda Başkanlarıyla Fethiye Turizmi, Fethiye’nin turizm konusundaki sorunları, nitelikli turistin Fethiye’ye getirilebilmesi için neler yapılabileceğinin yanı sıra Ölüdeniz ve çevre bölgelerdeki altyapı sorunları, Fethiye’nin değerlerinin daha iyi nasıl gün ışığına çıkarılabileceği konularında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Görüşmelerden sonra oda başkanları, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı önderliğinde Babadağ’da iftarda bir araya geldi. Programa Fethiye Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık ve Fethiye Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin’de eşlik etti.
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan; ”Sivil toplum kuruluşları olarak her fırsatta bir araya gelip ilçemizin ortak sorunlarının çözülmesi ve daha iyi olması için birlikte hareket ediyoruz. Fethiye’yi bulunduğu noktadan daha üst yerlere ulaşması yolunda fikir alışverişinde buluyoruz. Fethiye için ortak akılla ilerlemek istiyoruz. Bu çalışmalarımızın tek amacı Fethiye’deki var olan sorunlara bir an önce çözüm bulup, niteliği mevcut durumundan daha ileri taşımaktır. Bu yolda çözüm odaklı çalışmalar yapmayı hedefliyoruz.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.