Fethiye Belediyesi’nden açıklama « Hamle Gazetesi

Fethiye Belediyesi’nden açıklama

Bu haber 06 Ekim 2017 - 0:39 'de eklendi ve 518 kez görüntülendi.

Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü MOBESE kameraları için yüklenici firmanın yaptığı çalışmlar ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

Muhittin Direk

Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü MOBESE kameraları için yüklenici firmanın yaptığı çalışmlar ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi, “İlçemizin bazı bölgelerinde yapılan kazı çalışmalarından kaynaklanan şikâyetler üzerine açıklama gereği duyulmuştur. Savunma Sanayi Müsteşarlığı tarafından kent güvenliği yönetim sistemi ve plaka tanıma sistemi projesi adıyla ihale edilen ve alt yapı çalışmaları yüklenici firma tarafından yurt genelinde gerçekleştirilmekte olan MOBESE kameraları ve plaka tanıma sistemi çalışmaları ilçemizde de devam etmektedir. Söz konusu işler için yapılan direk dikme, yol kazı ve onarım çalışmaları yüklenici firma sorumluluğunda ve ihale kapsamında olup, Belediyemizin kazı izinlerinin verilmesi, kamera görüntü almasına engel ağaç dalları, afiş ve pankartların kaldırılması dışında sorumluluğu bulunmamaktadır. Bölgemizde asayişin, huzur ve güven ortamının bozulmaması için yapılan çalışmalarda yüklenici firmaya gerekli kolaylığın sağlanması ve aksaklıkların hoşgörüyle karşılanmasını vatandaşlarımızdan rica ederiz”.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.