Fethiye Babadağ’a Teleferik Projesi onaylandı

Bu haber 11 Ağustos 2015 - 18:47 'de eklendi ve 976 kez görüntülendi.

babadag165156165561AK Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Hasan Kökten tarafından yapılan yazılı bir açıklama ile Fethiye Babadağ B Tipi Mesire Yeri ve Teleferik Projesi’nin onaylandığını bildirildi.

Hafize Ataseven

AK Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Hasan Kökten, Orman ve Su İşleri Bakanlığı nezdindeki girişimleri neticesinde; uzun süredir beklemekte olan Babadağ B Tipi Mesire Yeri ve Teleferik Projesi’nin onaylandığını yaptıkları yazılı açıklama ile duyurdu.

Muğla Milletvekilleri Özyer ve Kökten; projenin onayı için Orman ve Su İşler Bakanı Veysel Eroğlu ile bakanlık yetkililerine ve proje için büyük çaba gösteren Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine teşekkür ederek, bölgemizde turizmin gelişmesi için çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Projenin hayata geçirilmesi ile birlikte, turizmin 12 aya yayılması yolunda önemli bir adım atılacağını bildiren Özyer ve Kökten; Fethiye’nin hem hizmet, hem istihdam, hem de ekonomik, açıdan daha da güçleneceğini ve yapılacak olan mesire yeri ve teleferik projesi ile birlikte Muğla’ya yatırım ve hizmetlerin kesintisiz olarak sürdürüleceğini ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.