Fethiye AKUT ekibinden Vali Çiçek’e, ziyaret

Bu haber 25 Mart 2015 - 23:49 'de eklendi ve 592 kez görüntülendi.

fetihiyeakutvaliArama Kurtarma Derneği (AKUT) Fethiye Ekip Lideri, Sadi Çidem ekip üyeleri Altan Gökalp, Batuhan Pilli, Gezmiş Aksu, Gülin Küçükdöverli ve Nusret Aktaş Muğla Valisi Amir Çiçek’i ziyaret etti.
Haber Merkezi
Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Fethiye Ekip Lideri, Sadi Çidem ekip üyeleri Altan Gökalp, Batuhan Pilli, Gezmiş Aksu, Gülin Küçükdöverli ve Nusret Aktaş Muğla Valisi Amir Çiçek’i ziyaret etti.
Ziyaret için heyete teşekkür eden Vali Çiçek, “ Fethiye İlçemizde 5 yıldır faaliyet gösteren AKUT’u başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Afet durumunda veya ihtiyaç anında sivil toplum kuruluşlarımızın bizlere yardımcısı olması, kurtarılan her bir can gerçekten çok önemli. Gönüllülük esasına dayalı yaptığınız bütün arama ve kurtarma çalışmaları takdire şayan. Tüm AKUT ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Ekip Lideri Çidem, Vali Çiçek’e yeni görevinde başarılar dilerken, Fethiye AKUT’un 2010 yılında 25 gönüllüden oluştuğunu, Köyceğiz İlçesinden Antalya’nın Kaş ilçesi sınırına kadar olan alanda hizmet verildiğini belirtti.
Daha sonra Ekip Lideri Çidem, Vali Çiçek’e AKUT’un çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.