FETAB’tan 3 büyük park « Hamle Gazetesi

FETAB’tan 3 büyük park

Bu haber 10 Mayıs 2013 - 19:02 'de eklendi ve 848 kez görüntülendi.

fetap12315431Fethiye Turizm Alt Yapı Birliği (FETAB) artık ihaleler veren büyük bir kuruluş haline geldi. Osman Otgöz’ün birlik başkanı olmasıyla günden güne büyüyen FETAB’da geçtiğimiz ay Patlangıç Çocuk Parkı ihalesi gerçekleşmişti.
Haber Merkezi
Fethiye Turizm Alt Yapı Birliği (FETAB) artık ihaleler veren büyük bir kuruluş haline geldi. Osman Otgöz’ün birlik başkanı olmasıyla günden güne büyüyen FETAB’da geçtiğimiz ay Patlangıç Çocuk Parkı ihalesi gerçekleşmişti. FETAB tarafından bu kez Fethiye’de Foça mahallesi ile Karaçulha merkez ve Çamköy çevre yolu kenarı olmak üzere 3 büyük park yapılması için yeni ihaleler gerçekleştirildi. FETAB’ta ihale ile ilgili yapılan toplantıya; Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Çamköy Belediye Başkanı Bekir Eser ile Fethiye Belediyesi ilgili birim görevlileri katıldı.
Fethiye Turizm Alt Yapı Birliği Başkanı Osman Otgöz toplantı ile ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada; “Fethiye Turizm Alt Yapı Birliği olarak böyle ihaleler yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Geçen ay Menteşeoğlu mahallesinde park ihalesini sonuçlandırmıştık. Bu günde Çamköy, Karaçulha ve Fethiye belediyesinin park ihalelerini gerçekleştirdik. Bu projeler ÖÇK, Fethiye Belediyesi ve FETAB işbirliğiyle gerçekleşti” diyerek, “Fethiye’mize ve Fethiye’de yaşayan halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Önümüzdeki günlerde de Ölüdeniz Belediyesi’nin ihalelerini göreceksiniz. İhalenin yaklaşık miktarı 900 bin TL civarında olmaktadır. Başta belediye başkanlarımız olmak üzere işbirliğine katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Toplantıya katılan Çamköy Belediye Başkanı Bekir Eser “Öncelik ile FETAB’a ve bu işlere önderlik eden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Çamköy’de çevre yolu kenarında İnşallah örnek bir park yeri olacak” şeklinde konuştu.
Biri Fethiye dışından olmak üzere toplam 5 firmanın ihaleye katıldığı toplantıya katılan Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı da “FETAB kurulduğu günden itibaren kendini aşarak artık büyük hizmetler yapan bir kuruluş haline geldi. Bizde FETAB’ın büyümesi için gereken her türlü fedakarlığı yapıyoruz. Teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.