Ferat Yüksel’den Hamle Gazetesi’ne ziyaret

Bu haber 24 Mayıs 2015 - 23:53 'de eklendi ve 762 kez görüntülendi.

hamleziyyyMilliyetçi Hareket Partisi 5. sıra Muğla Milletvekili Adayı Ferat Yüksel, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Hafize Ataseven

Milliyetçi Hareket Partisi 5. sıra Muğla Milletvekili Adayı Ferat Yüksel ve ekibi, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti. Uzun süredir Hamle Gazetesi’ni ziyaret etmek istediğini ve sonunda nasip olduğu için mutluluk duyduğunu belirten MHP Milletvekili Adayı Ferat Yüksel, yerel siyasette CHP’yi ülke siyasetinde ise AKP’yi eleştirdi.

Yüksel, “Bilindiği üzere bir seçim kampanyası yürütüyoruz ve bu kampanyada insanlara bilinmeyen gerçekleri anlatıyoruz. İnsanlar sözleriyle hayvanlar yularlarıyla bağlanırlar. Biz Muğlalı ’ya ve büyük Türk Milleti’ne kim olursa olsun hep doğruları anlatacağız. Kim görevini, sözünü yerine getirmezse onu açık yüreklilikle dillendireceğiz” dedi.

Yüksel konuşmasını şöyle sürdürdü:

“AKP Muğla’yı cezalandıran bir siyasi iktidardır. Muğla CHP‘li bir il bu nedenle kamu yatırımlarından uzak tutuluyor, sadece özelleştirilecek madenleri, yandaşa peşkeş çekilecek koyları olan bir il olarak görüyor. Muğla’da yerel iktidar Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Muğla Büyükşehir Belediyesi Muğla’ya hizmet etmekle yükümlü ve bunun için kamudan kaynak alan ana kurumdur. Köy, kasaba tek tek geziyorum bir yıldır Büyükşehir Belediyesi’nin bir çivi dahi çakmadığını görüyorum. Her gittiğim yerde anlatıyorum insanlara. CHP sizi çantada keklik görüyor, Muğlalı zaten AKP’ye karşıdır. Her hâlükârda CHP’ye oy verirler, hizmet etmeye gerek yok diye düşünüyorlar. Türkiye’nin zaten AKP gibi bir felaketi var neden CHP’yi yeğliyor. Bizim CHP’yi eleştirmemizin sebebi AKP ile mücadelemizi sekteye uğratmasıdır. Sayın Başkan Gürün ve CHP’lilere sesleniyorum. Bir an önce bu rehavetten uyansınlar. Muğlalı’ ya hak ettiği hizmeti sunsunlar.”

Halkın önünde ki 3’üncü tercihin Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu ifade eden Yüksel, “15 yıldır tüm Türkiye’de doğruları söyleyen, Tunceli’de de, Diyarbakır’da da, Kırklareli’nde de aynı şeyi anlatan, Türk milletine hiçbir zaman yalan söylememiş her sözü senet kabul edilebilecek Türkmen Bey’i Devlet Bahçeli vardır. Muğlalı bu 3 seçenekten birini tercih edecek. Biz halkımızın tercihine sonuna kadar saygılıyız. Muğla benim için üstü tozlanmış bir pırlantadır. Yerel iktidarın hizmet etmemesi nedeniyle ve hükumetin de görmek istememesi ile üstünü örttüğü bir pırlantadır. Muğla’da MHP iktidarıyla inşallah üstündeki örtüyü kaldırıp, tozunu silkeleyip, Muğla’yı sadece Türkiye’nin değil dünyanın yıldızı yapacağız” dedi.

MHP 5. Sıra Milletvekili Adayı son olarak kendisine neden 5. Sıra aday olmanıza rağmen bu kadar çok çalışıyorsunuz, seçilmeyi hayal ediyor musunuz şeklinde yöneltilen sorulara cevap vererek, “Siyaset rasyonel çizgilerle yapılır. Ben 5. sırada seçilmeyeceğimi bilecek kadar rasyonel siyasetçiyim. Zaten seçilmeyeceğimi bilerek bu kadar çalışmak beni mutlu ediyor. Çünkü büyük önderin ifadesiyle ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ sözüne inancımla gece gündüz vatan mücadelesi vermeye devam ediyoruz. Birinci sırada gibi çalışıyoruz. Türkiye’yi AKP’den kurtarana kadar aynı heyecan ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise konuşmasında şunları söyledi. ”Ziyaretinizden büyük mutluluk duydum. Muğla için 7 Haziran seçimleri inşallah hayırlara vesile olur. Fakat tansiyon da giderek yükselmekte. Bu tansiyonun iyi neticeler getirmesini bekliyoruz. Dünyanın pek çok yerini görme fırsatım oldu ve dünyanın dört bir yanında pek çok Türk’le karşılaştım. Artık Dünyada bir Türk diyasporası, Türk lobisi oluşmakta. Dünya üzerinde tek bir Türk var ise Türk milliyetçiliği yaşıyor demektir. İşin manevi boyutunun yanı sıra seçimler farklı ve yüksek beklentilere gebedir. Umarım sizde arzu ettiğiniz sonuca ulaşırsınız ve memleketimize hizmet etme şansını yakalarsınız.”

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.