Ferat Yüksel’den, Gürün’e teşekkür

Bu haber 26 Mayıs 2015 - 0:51 'de eklendi ve 583 kez görüntülendi.

feratyuksellMilliyetçi Hareket Patisi Muğla 5.Sıra Milletvekili Adayı Ferat Yüksel, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e Milas’ın köy yollarına yaptığı düzeltme çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Hafize Ataseven

Milliyetçi Hareket Patisi Muğla 5.Sıra Milletvekili Adayı Ferat Yüksel, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e ve Milas Belediyesi’ne Milas’ın köy yollarına yaptığı düzeltme çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Yüksel teşekkürünün sebebini şu şekilde açıkladı.

“Geçtiğimiz haftalarda Milas Dört Yol Semt Pazarı’na ziyaretlerim sırasında vatandaşlarımızın toz toprak için sergi açtıklarını görmüştüm. Ve büyükşehir belediyesine, Milas Belediyesi’ne bir ders olsun diyerek 4 kamyon mıcır döktürtmüş ve halkımızın mağduriyetini gidermeye çalışmıştım. Ama yeter mi yetmez en kısa sürede Milas Belediyesi yüksek standartlarda bir semt pazarına yapmalıdır. Ve o gün Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Milas Belediyesi’ne seslenerek 1 hafta içerisinde Milas ve çevresinde ki köy yollarını tamir etmeye başlamazsa, ben elime kazma küreği alır bizzat kendim yaparım. Bu ayıp da onlara yeter demiştim. Bu çağrımdan iki gün sonra büyükşehir belediyesine bağlı fen işleri müdürlüğü yolları tamir etmeye başladı. Bu nedenle Sayın Gürün ve ekine teşekkür ediyorum ama yetmez. İvedilikle iş programı içerisine alınmalı ve hak ettiği hizmetlere kavuşmalı “ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.