Ferat Yüksel, ziyaretlerine devam ediyor

Bu haber 12 Mayıs 2015 - 20:56 'de eklendi ve 636 kez görüntülendi.

feratyuksel654516615MHP Muğla Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel, seçim çalışmalarına Bodrum’da devam etti. Bodrum İlçe Teşkilatını ziyaret eden Yüksel, ardından Bodrum esnafıyla buluştu ve sorunlarını dinledi.

Haber Merkezi

Bodrum’daki seçim çalışmalarına MHP Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Tosun ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek başlayan MHP Muğla Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel, ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet ettikten sonra esnaf ziyaretlerine başladı.
Kent merkezindeki esnafla tek tek görüşen Yüksel, partisinin seçim beyannamesini anlattı, tek başına iktidar olmaları durumunda yapılacak hizmetleri aktardı, çözüm yollarıyla ilgili esnafa bilgi verdi.
13 yıllık AKP iktidarında Türkiye’nin nereden nereye geldiğini gözler önüne seren Yüksel ” Bu ülkenin birlik ve beraberliğini bozdular. Ekonomik açıdan kendi kendine yeten bu ülkeyi, saman ithal eder duruma düşürdüler. İç ve dış borcu kat be kat yükseltirken, çevremizdeki tüm komşu ülkelerle ilişkilerimiz sıfıra indirildi. Bu ülkenin bayrağına, toprak bütünlüğüne, 90 yıllık Cumhuriyetimize göz dikenlerle kol kola giren bu iktidara, 7 Haziran’da dur demek için ulaştığımız her vatandaşımıza durumu anlatmaya çalışıyoruz. Bizler yorulmadan, usanmadan 7 Haziran’a kadar tüm Muğlalı hemşerilerimize ulaşacak, Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy isteyeceğiz.
Bu ülkenin yeniden birlik ve beraberliğinin tesis edilmesi, AKP iktidarının yaptığı tahribatı gidermek gerekiyor. Milliyetçi Hareket’in kadroları bu güce sahip isimlerden oluşmaktadır. Hangi siyasi görüşten olursanız olun, geçmişte hangi siyasi partiye oy vermiş olursanız olun gelin bu defa Muğlalılar olarak oyumuzu bölmeyelim ve milliyetçi hareketin çatısı altında toplanalım” diyerek, 7 Haziran seçimleri için Bodrum esnafından destek istedi.
MHP Muğla Milletvekili adayı Dr. Ferat Yüksel esnaf ziyaretinin ardından beraberindeki grupla birlikte Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş’ı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.