Ferat Yüksel öğrenci ve köylülerle buluştu

Bu haber 03 Mayıs 2015 - 20:47 'de eklendi ve 636 kez görüntülendi.

ferhatyuksel561351651651MHP Muğla Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel seçim çalışmaları çerçevesinde öğrenci ve köylülerin sorunlarını dinledi.

Haber Merkezi

MHP Muğla Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel seçim çalışmaları çerçevesinde öğrenci ve köylülerin sorunlarını dinledi.

Dr. Ferat Yüksel ve beraberinde MHP İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, Ahmet Gazi Erkek Öğrenci yurdunu ziyaret ettiler. Yurt yetkilileri ve talebelerinin ağırladığı heyet Milaslı genç nesil hakkında sohbet etti. Dr. Ferat Yüksel şu sözleri söyledi;

“Ben buraya sizden oy istemeye gelmedim. Ben sizlerden dua istemeye geldim. Sizin mesleğinizin ne kadar kıymetli olduğunu anlamak hiç zor değil. Zira sizler bu ülkeye temiz bir nesil yetiştiriyorsunuz. Milli ve Dini değerlerine sahip çıkan, örf ve adetlerine bağlı pırıl pırıl gençleriniz ve mezunlarınız var. Milas’ta daha çok yurt açılması için, biz üstüme düşen göreve hazırız. Özellikle kız öğrenci yurdu olmazsa olmazdır. Benim Milaslı genç kardeşlerim sizlere emanet. Dualarınızı eksik etmeyin.” dedi. Öğrencilerle beraber yemek yiyen Yüksel, talebelerle sohbet etti.

Dr. Ferat Yüksel daha sonra Koru ve Bahçe Mahallelerinde ziyaretlerde bulunan Yüksel, heyetinde Muğla Milletvekili adayı Mehmet Erdoğan’ın yanı sıra MHP İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve yönetimi, Muğla Büyükşehir MHP Meclis üyesi Kasım Özkan ile kahvede vatandaşlar ile buluştu. Yüksel CHP’yi çok sert sözlerle eleştirdi. Yüksel, “Benim hemşerilerim AKP’nin alternatifi diye CHP’ye oy veriyor. Oysa ikisinin birbirinden farkı yok. Birisi Türkiye’yi yöneten Genel iktidar, diğeri Muğla’yı, Milas’ı yöneten yerel iktidar.  Aynası iştir kişinin, lafına bakılmaz. Yıllardır Muğla’yı yönetiyorlar da ne değişti? Durum ortada. Milas’ı yönetiyorlar, Milas’ın yolu yok. Kanalizasyon çalışmalarını 8 ayda bitireceğiz dediler ama 2 sene oldu hala bitiremediler. Yol yapamayan CHP, Türkiye’yi nasıl yönetir? Bizim derdimiz, AKP’den kurtulalım derken, başka bir dertle baş başa kalmayalım. AKP’nin alternatifi, tek başına Milliyetçi Hareket Partisi iktidarıdır. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu CHP, Artık Atatürk’ün CHP’si değil, genel başkanın kendi deyimiyle artık Dersim’li Kemal’in partisidir. Artık CHP Mustafa Kemal Atatürk’ü temsil etmiyor. Bölücülük meselesinde AKP ne düşünüyorsa, hemen hemen CHP’de aynı düşünüyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.