Faruk Çam aday adalığını açıkladı

Bu haber 10 Mart 2015 - 0:31 'de eklendi ve 801 kez görüntülendi.

farukcammMilliyetçi Hareket Partisi’nden 27 Haziran seçimlerine milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan emekli bakanlık müşaviri Faruk Çam, “36 yıllık bürokrasi bilgim ve deneyimimle siyaset hayatında, Muğla’ya ve Türkiye’me hizmet vermek için aday adayı oldum” dedi.
Hafize Ataseven
Milliyetçi Hareket Partisi’nden 27 Haziran seçimlerine milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan emekli bakanlık müşaviri Faruk Çam, “36 yıllık bürokrasi bilgim ve deneyimimle siyaset hayatında, Muğla’ya ve tüm Türkiye’me hizmet vermek için aday adayı oldum” dedi.
MHP il binasında yaptığı basın açıklamasıyla aday adaylığını duyuran Faruk Çam’ı MHP il başkanı Mehmet Korkmaz ve partililer de yalnız bırakmadı.
Çam; “36 yıllık bürokrasi bilgim ve deneyimimle siyaset hayatında, Muğla’ya ve Türkiye’me hizmet vermek için aday adayı oldum. İnşallah 7 Haziran genel seçimlerinde partimiz büyük performans gösterecek. Milliyetçi Hareket Partisi Muğla da en az iki üç milletvekili çıkaracağını ümit ediyorum. 7 yaşında harman savurdum, ekin biçtim, köylünün çiftçinin üretebildiklerini artık üretemez hale geldiğini biliyorum ve büyük üzüntü içindeyim. Aynı zamanda öğretmenlik de yaptım ve öğretmenlerimizin atanma çilesini de görüyorum. Eğitim sisteminin çöküşünü, emeklinin memurun durumunu görüyoruz. Ekonomimiz dibe vurmuş durumda. İşsizlik çok büyük sorun. Daha söylenecek çok söz var fakat hepsine karşı durmak için Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adayı oldum. Milletimiz, Muğla’mız için hayırlı olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.