Fabrikaları sattılar, manav açtılar

Bu haber 28 Mart 2019 - 2:13 'de eklendi ve 259 kez görüntülendi.

İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, Yatağan ilçesinde vatandaşlara yaptığı açıklamada, iktidara yüklenerek, “Hiç fabrika yapmadılar. Cumhuriyet tarihinin fabrikalarını sattılar, manav dükkanı açtılar” dedi.

Hüseyin Kocabıyık

İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, Yatağan ilçesinde, CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan’ın vatandaş toplantısına katılarak bir konuşma yaptı.

Vatandaşlara hitaben yaptığı açıklamada, iktidara yüklenerek, “Hiç fabrika yapmadılar. Cumhuriyet tarihinin fabrikalarını sattılar, manav dükkanı açtılar” dedi.

Ergun yaptığı konuşmada, “İktidar, beka sorunu var diyor. Yunanistan, Türkiye’ye saldırdı da bizim haberimiz yok. Buna muhalefet diyebilir ama siz diyemezsiniz. Beka sorunu var, işsizlik, geçim sıkıntısı sorunları var. 17 senedir iktidardasınız, cumhuriyet tarihinin fabrikalarını sattınız, manav dükkanı açtınız. Üretim yok, tütün, pamuk, nohut, mercimek,  et, saman, tarım ürünleri dışardan alınıyor. Arkadaşlar, CHP ile yaptığımız ittifak çok önemli,  İYİ parti Denizli’de CHP seçmeni oy vermezse kazanamaz, Balıkesir’de kazanamaz. O zaman biz de Muğla’da CHP adayına destek olacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener bu ittifaka imza attı. Bu imzaya sahip çıkmak İYİ Partililerinin namus borcudur” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.