Ezgi Serim’den piyano resitali

Bu haber 03 Eylül 2013 - 9:11 'de eklendi ve 916 kez görüntülendi.

ezgiserimpiyano12313561123313Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’ne (FBKM) yeni bir piyano kazandırmak amacıyla başlatılan “Bir tuşa da siz basın” kampanyası çerçevesinde konser veren İzmirli Piyano sanatçısı Ezgi Serim sık sık alkışlandı.
Haber Merkezi
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’ne (FBKM) yeni bir piyano kazandırmak amacıyla başlatılan “Bir tuşa da siz basın” kampanyası çerçevesinde konser veren İzmirli Piyano sanatçısı Ezgi Serim sık sık alkışlandı. Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda Fethiye Turizm Tanıtım Eğitim Kültür ve Çevre Vakfı (FETAV), Fethiye Belediyesi ve Fethiye Lions Kulübü işbirliğiyle düzenlenen konserin geliriyle Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’ne yeni bir piyano alınacak.
Müzik eğitimi alan ve özellikle piyano ağırlıklı eserler sunan Ezgi Serim, müzik dolu bir akşamda kulakların adeta pasını sildi. Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi salonundaki piyano resitalinde genç sanatçı bu eserleri seslendirerek büyük beğeni topladı. Yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda konser veren Ezgi serim konser sonunda yoğun alkış aldı. Konserde gönüllü olarak sahne alan Ezgi Serim, kendi ülkemde böyle anlamlı bir konserde sahne almanın heyecanlandırdığını söylerken, Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Müdürü Muammer Şahin de “ 19-21 Eylül 2013 tarihlerinde fethiye’de yapılacak Klasik Müzik Festivalinde Natalia Gutman ve Fazıl Say gibi ünlülerinde katılacağını , kültür merkezimize 1 piyano sağlayabilmek için benzer konserlerin devam edeceğini Ezgi Serim’in başlattığı “Bir tuşada siz basın” kampanyasına gösterilen ilginin devam etmesini beklediklerini söyleyerek Ezgi Serim’e teşekkür etti.
FBKM Müdürü Muammer Şahin, Fazıl Say gibi ünlü sanatçıların katılımıyla bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Klasik Müzik Festivali’ni İstanbul’dan kiralanacak bir piyano ile gerçekleştirdiklerini belirterek “30 Ağustos tarihinde düzenleyeceğimiz konserin amacı; kültür merkezimize güzel bir piyano kazandırmak. Bu konserde ünlü piyano sanatçısı Ezgi Serim konser verecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.