Eylül bebek umuda uçtu

Bu haber 25 Temmuz 2016 - 23:41 'de eklendi ve 1.624 kez görüntülendi.

Eylül bebek umuda uçtu  (1)Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde havale geçirmesi sonucu hayati tehlikesi bulunan 10 aylık Eylül bebek ambulans helikopter ile tedavisinin devam edeceği Isparta’ya götürüldü.

Kadir Tamer

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde havale geçirmesi sonucu hayati tehlikesi bulunan 10 aylık Eylül bebek ambulans helikopter ile tedavisinin devam edeceği Isparta’ya götürüldü.

Edinilen bilgiye göre gece, Menteşe İlçesi’nde yaşayan Cengiz-Fatma Değirmen çiftinin 10 aylık kızları Elif bebek birden rahatsızlandı. Anne ve babası tarafından Muğla Özel Yücelen Hastanesi’ne götürülen Elif bebeğin havale geçirdiği tespit edildi. Hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Elif bebeğin doktorları daha teşekküllü bir hastaneye sevkinin yapılması gerektiği yönünde karar aldı. Bu karar üzerine Isparta’da bulunan bir özel hastaneye Elif bebeğin naklinin yapılabilmesi amacıyla İzmir’den ambulans helikopter istendi. Talep üzerine İzmir’den havalanan ambulans helikopter öğle saatlerinde Düğerek Mahallesi’nde bulunan stadyuma indi. Ambulans ile stadyuma getirilen Elif bebek sağlık görevlilerin kucağında ambulans helikoptere yerleştirilerek Isparta’ya doğru yola çıktı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.