Etkinlikler gün boyu sürdü

Bu haber 11 Nisan 2018 - 1:30 'de eklendi ve 527 kez görüntülendi.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173’üncü yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Muğla Emniyet Müdürlüğü tarafından değişik etkinlikler düzenlendi. 

Haber Merkezi

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173’üncü yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Muğla Emniyet Müdürlüğü tarafından değişik etkinlikler düzenlendi. Atatürk anıtına çelenk sunulması ile başlayan etkinlikler kapsamında Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve beraberindeki personel Vali Esengül Civelek’i ziyaret etti. Marmaris’te şehit olan Polis Memuru Nedip Cengiz Eker’in annesi Güzel Eker ve babası Nihat Eker ve personeli ile Vali Civelek’i ziyaret eden Çetinkaya, günün anısına plaket takdim etti.

Bu ziyaretin ardından Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, şehitlikleri ziyaret etti. Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri ile birlikte gerçekleşen ziyarette terörle mücadele kapsamında şehit düşen polislerin mezarları başında Kur’an-ı Kerim okundu ve dua edildi. Şehir Yeni mezarlığında gerçekleşen şehit polislerin mezarlarının ziyaretinin ardından Emniyet Müdürlüğü’nde tebrik kabulü yapıldı. Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, gelen konukları ağırlarken, personelin de tebriklerini makamda kabul etti.
Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173’üncü yılı ve 10 Nisan Polis Haftası kapsamında Menteşe Kurşunlu Camiinde Mevlid-i Şerif okundu ve lokma dağıtımı gerçekleşti. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.