Esnaflar aşure dağıttı « Hamle Gazetesi

Esnaflar aşure dağıttı

Bu haber 09 Kasım 2018 - 0:49 'de eklendi ve 516 kez görüntülendi.

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde Naipler Sokağı esnafları birlik ve dayanışma adı altında önceki gün vatandaşlara aşure dağıttı.

Metin Karakoç

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde Naipler Sokağı esnafları birlik ve dayanışma adı altında önceki gün vatandaşlara aşure dağıttı.

Menteşe İlçesi’nde ki Naipler Sokağı esnaflarından Özyurt Mühendislik, Boncuk Evi, Mekke Pazarı, İpek Yufka, Avcı Tarım, Olgun Sigorta, Dilek Perde, Afra Reklam, Nihal Giyim, Altınay Ticaret, Moda Ayakkabı, Saray Otel, Bazaar Ayakkabı, Kulvar Dershaneleri, Almina Giyim, Paşalı Bebe, Kardeşler Köfte, Salihpaşalar Piliç ve Eşarp Dünyası bir araya gelerek birlik ve beraberlik adı altında Perşembe günü Naipler Sokakta vatandaşlara aşure dağıttı.

Naipler Sokak esnafları adına konuşan Münnami Özyurt, “Türkiye’de ve Menteşemizde eksikliğini hissettiğimiz birlik ve beraberlik duygularının pekişmesi için Naipler Sokağı esnafları olarak bir araya gelerek vatandaşlarımıza aşure dağıtmaya karar verdik. Umarım esnaf arkadaşlar ile birlikte iyi bir hizmete imza atmışızdır. Bu anlamda bizlere destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.