Esnaf oscarı ödülü Ayyıldız’a

Bu haber 23 Ağustos 2014 - 0:32 'de eklendi ve 655 kez görüntülendi.

esnafınMarmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız, Türkiye’de yayımlanan, Esnaf Haber Dergisi ile Türkiye Esnaf Radyo ve Televizyonu tarafından düzenlenen geleneksel ‘Yılın Esnaf Oscarları’ ödülüne layık görüldü.
Haber Merkezi
Ülke genelinde yapılan anket sonucunda, 82 Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği içerisinde, 2013 yılında Esnaf Oscarları kazanan ESOB Başkanları şu şekilde belirlendi. Yılın birincisi Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, 2.Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem,3.Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer.
Yılın Enleri arasında ödül almaya hak kazanan Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız yaptığı açıklamada, “Ülke genelinde yapılan bu anketler sonucunda, bizim çalışmamızı gören, bize oy veren, başta Esnaf ve Sanatkarlarım, Mal Sahibi Şoför Esnafım ve Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Personeli başta olmak üzere, Muğla halkına, tüm Yurttaşlarımıza ve ayrıca bu ödülü bize layık gören Esnaf Haber Dergisi ile Türkiye Esnaf Radyo ve Televizyonu yöneticilerine Şahsım ve Yönetim, Denetim Kurulu üyelerim adına teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.