Esnaf Odaları İftarda Buluştu

Bu haber 29 Temmuz 2013 - 18:34 'de eklendi ve 1.034 kez görüntülendi.

esnafodasiiftar1335464131Ramazan ayının gelmesi birlikte başlayan kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerinin verdikleri iftar yemekleri Pazar akşamı da devam etti. Muğla Esnaf Odaları Birliğinin Bağlarbaşı restoranda düzenlenen iftar yemeğine Muğla İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, kurum müdürleri ve birlik üyeleri katıldı.
İlkay Yıldız
Ramazan ayının gelmesi birlikte başlayan kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerinin verdikleri iftar yemekleri Pazar akşamı da devam etti. Muğla Esnaf Odaları Birliğinin Bağlarbaşı restoranda düzenlenen iftar yemeğine Muğla İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, kurum müdürleri ve birlik üyeleri katıldı.
Bağlarbaşı restoranda verilen iftar yemeğinin ardından konuşan Muğla Esnaf Odları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız “ Ramazan ayı nedeni ile sizlerle birlikten olmaktan çok memnunum, bu iftar yemekleri bütün ilçelerimizde devam edecek. Üyelerimizin bütün yıl boyunca çektikleri stresleri bu ramazanın mübarek günün de atmalarını sağlamak ve onlarla iç içe olabilmek çok değerli müdürlerim bizleri yalnız bırakmadığı için tüm esnaf ve sanatkarım adına esnafın çorbasını kabul ettikleri için özellikle ben hepsine çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonrada el ele birbirimizden ayrılmadan bu mutlu günlerimiz devam edecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.