Esnaf Hastanesi’nden eğitime büyük destek

Bu haber 30 Eylül 2014 - 23:57 'de eklendi ve 855 kez görüntülendi.

esnafhastFethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Fethiye İşletme fakültesinin yapımı için 120 bin TL bağışta bulundu.

Haber Merkezi

Fethiye İşletme Fakültesi Dekanı ve Fethiye Yüksek Öğretim Kurumlar Yaptırma Yaşatma ve Destekleme Derneği başkanı Prof. Dr. Erdoğan Gavcar ile dernek yönetim kurulu üyeleri Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesine teşekkür ziyaretinde bulundu.
Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi yönetim kurulu ve Fethiye Esnaf ve Kefalet Kooperatifi başkanı İsmail Başoğlu 120 bin TL.’lik çeki Dernek Başkanı ve Fakülte Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Gavcara teslim etti.

İsmail Başoğlu konuşmasında “Fethiye’deki İşletme fakültemizi kuruluş aşamasından beri takip etmekteyiz. Diğer meslek örgütleri ile yapmış oldukları çalışmalarda bizde vardık. Bu gün hastanemizin imkânları da elverdi. Üniversite eğitimi almış insanların kıymetini hastane olarak çok iyi bilmekteyiz. Olanaklarımız el verdiğince yardımlarımız her zaman olacaktır. Böyle iyi bir dekanımız oldukça her zaman üniversitemizin yanındayız” dedi.
Destekten dolayı Esnaf Hastanesi yönetimine teşekkür eden Fethiye İşletme Fakültesi Dekanı ve Fethiye Yüksek Öğretim Kurumlar Yaptırma Yaşatma ve Destekleme Derneği Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Gavcar da “Sevindirici bir haber için toplanmış bulunmaktayız. Fethiye’mizin güzide kuruluşlarından Fethiye Özel Lokman Hekim Hastanemiz Fethiye’de yapılmakta olan İşletme Fakültesine 120 bin TL bağışta bulundular. Bu nedenle teşekkür ziyaretinde bulunmaktayız. Böyle bir kurumun başında bulunan çok değerli büyüğümüz İsmail hocama çok teşekkür ederim. Eğitimcinin halinden eğitimci anlıyor” dedi. Fakülte inşaatı hakkında bilgi veren Prof. Dr. Erdoğan Gavcar “Bu sene 156 öğrenci ile eğitime başladık. 2 bölüm olarak faaliyete başladık. İnşallah önümüzdeki sene bir bloğu da bitirirsek diğer bölümleri de aktif hale getirmiş olacağız. Böylece Fethiye’mize 600–700 öğrenci gelmiş olacaktır” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.