Eryılmaz’dan Hamle’ye ziyaret « Hamle Gazetesi

Eryılmaz’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 04 Mayıs 2018 - 1:12 'de eklendi ve 622 kez görüntülendi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinden istifa ederek Ak Parti’den Muğla Milletvekili aday adayı olan Muhsin Eryılmaz Hamle Medya Grubunu ziyaret etti.

Sultan Kocakulak

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinden istifa ederek Ak Parti’den Muğla Milletvekili aday adayı olan Muhsin Eryılmaz Hamle Medya Grubunu ziyaret etti.

Ziyarette Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ve Milletvekili Aday adayı Muhsin Eryılmaz fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Ak Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Muhsin Eryılmaz, “Muğla siyasetine uzak biri değilim. 2009 ve 2014 yıllarında Fethiye Belediye Başkanlığı’na aday olmuştum. Uzun süre kamu görevinde bulundum. 2016 yılı sonunda Güneydoğu Anadolu Bölgesinde HDP’li belediyelerin anayasayı ve kanunları ihlalleri nedeni ile anayasa ve hukuk çerçevesinde kayyum atandı. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve bakanımızın teveccühüyle bana da genel sekreterlik görevi verildi. Bizde güzel coğrafyamızda 17 aydır bu görevi yürüttük. 24 Haziranda gerçekleşecek seçim için görevimizden istifa ettik. İlçelerimizi dolaşıyoruz, tanıtım toplantılarına katılıyoruz. Bu seçimi Cumhuriyet tarihi açısından en kritik seçim olarak görüyorum. Cumhurbaşkanımız ile birlikte Ak Parti’nin bu seçimden galip çıkacağına inanıyorum. Bugün de Menteşe aday tanıtım toplantısı öncesi Hayati Bey’i ziyarete geldik” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “ Değerli kardeşim Muhsin Eryılmaz’ın ziyareti beni çok mutlu etti. Muhsin Bey Türkiye’nin her karış toprağında çalışan, ter akıtan başarılı bir meslek hayatı sürdüren ve Muğla sevdası ile yanıp tutuşan çok değerli bir kardeşimizdir. Adaylık sürecindeki çalışmalarını memnuniyet ile izliyorum ve kendisinin iyi bir yerde aday olmasını diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.