Ermaş Mermercilik Antalya’da Şehircilik ve Teknoloji Fuarına Katıldı

Bu haber 13 Nisan 2015 - 23:13 'de eklendi ve 865 kez görüntülendi.

ermassssMuğla’nın önde gelen mermer firmalarından Ermaş Madencilik, 1-3 Nisan tarihleri arasında Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliğinde düzenlenen Anfaş City Expo 5. Antalya Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı. Ülke genelinde bir çok belediye yönetiminden ziyaretçilerin standları gezerek bilgi edindiği fuarda Ermaş Mermer, doğaltaş sektöründen fuara katılan tek firma olmasının da etkisi ile fuarın ilgi odağı oldu.

Haber Merkezi

Muğla’nın önde gelen mermer firmalarından Ermaş Madencilik, 1-3 Nisan tarihleri arasında Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliğinde düzenlenen Anfaş City Expo 5. Antalya Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

Antalya Expo Center’da gerçekleştirilen fuarda nüfusu 20 bin ve üzeri belediyelerin başkan, başkan yardımcıları, fen işleri daire başkanları, genel sekreter, genel sekreter yardımcıları, birim amirleri ve personellerinin yanı sıra yurt dışından belediye yöneticileri de yer aldı. Fuarda belediye araçları, ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemesi ekipmanları ve donanımı gibi farklı ürün grupları firmalar tarafından sergilendi.

Ermaş Mermer Standını; Antalya Valisi Muhammer Türker’in yanı sıra, vali yardımcıları Recep Yüksel, ve Mestan Yayman, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ve diğer il ve ilçelerden gelen belediye başkan ve yardımcıları ile üst düzey bürokratlar ziyaret etti.

Fuarda açıklama yapan Ermaş Mermer yönetim kurulu üyesi Murat Ercan,” kurulduğumuz 1985 yılından bu yana, müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışımız sayesinde bugün 3 fabrikada 7 ayrı ocaktan elde ettiğimiz hammaddelerimizi işleyerek yıllık bir buçuk milyon metrekarelik üretim kapasitesine ulaşmış bulunmaktayız. Devam eden yeni yatırımlarımızla bundan sonraki süreçlerde sürdürülebilir bir büyüme hedefliyoruz.” Dedi. Murat Ercan, İkinci defa katıldıkları bu fuarda, şehirlerin ve üniversitelerin kamuya açık park ve bahçelerinde yürüyüş yollarında, meydanlarında kullanılmak üzere ürettiğimiz Muğla yöresi mermer ve travertenlerinden yaptığımız döşeme kaplamalarını, şehir mobilyalarını (doğal taştan yapılan bank ve oturma grupları) ziyaretçilerine tanıttıklarını belirtti.

Ermaş Mermer ‘in mermer ve doğal taş ürünlerinin belediye ve şehircilik alanında, aralarında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi, İstanbul Kadıköy Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Muratpaşa Belediyesi, Yalova Belediyesi, Sakarya Belediyesi, Kastamonu Belediyesi, Isparta Belediyesi, Kuşadası Belediyesi’nin yanı sıra Bodrum, Fethiye, Marmaris, Datça, Köyceğiz Belediyeleri’nin de bulundu pek çok belediyenin yürüyüş yolları park ve meydan projelerine prestij kazandırdığını da sözlerine ekleyen Ercan ayrıca, başta Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi olmak üzere, Tekirdağ Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi gibi üniversitelerin yürüyüş yolları, meydan ve heykel projelerine de mermer ve doğal taş ürünleri sağlamanın gurunun yaşadıklarını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.