Ermaş Mermer, İzmir Fuarı’nda büyük beğeni topladı « Hamle Gazetesi

Ermaş Mermer, İzmir Fuarı’nda büyük beğeni topladı

Bu haber 07 Nisan 2015 - 0:11 'de eklendi ve 1.335 kez görüntülendi.

ermasssMuğla’nın önde gelen ticari isimlerinden olan Ermaş Mermer, İzmir 2015 Mermer Fuarı’na katılarak büyük beğeni topladı.

Haber Merkezi

Bu yıl 21.si düzenlenen İzmir Marble 2015 fuarında A holü 206 numaralı stantta yerli ve yabancı birçok misafiri ağırlayan Ermaş Mermer, fuarın daimi katılımcılarından birisi olması ve doğru yatırımlar yapması sayesinde yeni projelerinin izdüşümlerini oluşturmaya devam ediyor. Özellikle Gaziemir’deki yeni fuar alanında oluşturduğu yeni stant konsepti ile birçok ziyaretçiden beğeni toplayan Ermaş, yeni fuar alanının en beğenilen firmalarından birisi olmayı başardı.

Dünya doğal taş sektörü içerisinde en büyük 3 fuardan birisi olarak gösterilen Marble 2015 Mermer Doğal taş ve Teknolojileri Fuarı’na, bu yıl 27 ülkeden, 373’ü yabancı, toplam bin 1562 katılımcı firma ziyaretçileri ile buluştu. Ermaş Mermer, kuruluşunun 30. yıl münasebeti ile yeni standında verdiği kokteylinde, yerli yabancı sektör temsilcileri ve ziyaretçileri ile bir araya geldi.

Ermaş Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan; fuarda 18 çeşit renk ve desende ürünlerini tanıtarak; özellikle Amerika, Çin, Hindistan ve Ortadoğu ülkelerinden gelen ziyaretçiler ile 2015’e ait bir çok yeni projelerde ürün tedariği konusunda anlaşmalara varıldığını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.