Erkan Deniz seçim çalışmalarını sürdürüyor

Bu haber 21 Mayıs 2015 - 1:44 'de eklendi ve 875 kez görüntülendi.

erkandenizDoğru Yol Partisi’nden Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı Erkan Deniz, seçim çalışmalarına Bodrum ve Milas’ın mahallelerinde gece geç saatlere kadar seçmenlerle beraber olmaya çalışıyor.
Haber Merkezi
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında Muğla ili genelinde yaptığı seçim çalışmalarını sürdüren DYP Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı Erkan Deniz beraberindeki Doğru Yol Kurmayları, başta Muğla Doğru Yol İl Başkanı Cahit Karaöz olmak üzere köylülerin ilgi odağı oldu. Doğru Yol Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Erkan Deniz Bodrum’da kalabalık bir seçmene karşı yapmış olduğu toplantıda, “Doğru Yol Partisi’ni tekrar ayaklandıracaklarını eski günlerine dönmesi için milletvekili adayı oldum. Siz değerli seçmenlerimden görmüş olduğum ilgi beni son derece memnun etti. Doğru Yol Partisi’nin değerli il başkanı Cahit Karaöz ve yöneticiler beni yalnız bırakmadılar, kendilerine teşekkür ediyorum. Siz değerli seçmenlerim geçmiş dönemlerde partimizin zayıf olduğu zaman oylarınızı AKP’ye verdiniz. Bugünkü Türkiye’nin durumunu görebiliyorsunuz. O nedenle oylarınızı tekrar Doğru Yol Partisi’nde birleştireceğinize inanıyorum” dedi.
Bodrum’da ikamet eden, geçmiş dönemlerde Doğru Yol Partisi Yalıkavak belde başkanlığı yapmış, Bodrum Emlak Müşavirleri Derneğinin (BEMDER) yönetim kurulu genel sekreteri, Muğla Emlakçılar Odasının kurucu üyesi ve Doğru Yol Partisi Bodrum eski İlçe Başkanı Erkan Deniz, Bodrum’u ve Muğla’yı Ankara’da temsil etmek için çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.
Son yaptığı açıklamada; Milas, Yatağan, Ula, Köyceğiz, Dalaman, Ortaca, Marmaris ve Akyaka’ya da ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade eden Deniz, “Seçim çalışmaları bizim için iyi gidiyor. Şu ana kadar 30 bin tane broşür dağıttık. Gittiğimiz her yerde çok güzel ilgi ve alaka görüyoruz.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.