Erkan Aydın aday adaylığını açıkladı

Bu haber 13 Ekim 2018 - 0:51 'de eklendi ve 1.277 kez görüntülendi.

Menteşe Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Erkan Aydın parti binasında yaptığı basın açıklaması ile Menteşe Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığını açıklayarak ilçe başkanlığı görevinden istifa etti.

Muhittin Direk

Menteşe Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Erkan Aydın parti binasında yaptığı basın açıklaması ile Menteşe Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığını açıklayarak ilçe başkanlığı görevinden istifa etti.

Erkan Aydın parti ilçe başkanlığında yaptığı açıklamada, “Bugün burada belki de ailemden bile daha çok emek harcadığım örgütümün ilçe başkanlığından istifamı ve Menteşe Belediyesi Meclis üyeliği aday adaylığımı açıklamak için toplandık. Beni ve örgütümü yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz ki örgütümüzün içinden gelen Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş’ün 10 Temmuz 2013 tarihinde belediye başkanlığı için aday adayı olmasının ardından yönetimimizin aynı günkü toplantısında arkadaşlarımızla ortak karar alarak ilçe başkanı seçildim. O tarihten bu yana ilçe başkanı görevimi yürütmekteyim” dedi.

İlçe başkanı Erkan Aydın açıklamasının devamında, “Menteşe İlçe örgütü öyle bir okuldur ki, İl Kadın Kolları Başkanımız, Menteşe Belediye Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve 3 milletvekilimiz bu okulun büyük başarılarıdır. Bizler bu başarıyı 2019 Mart ayında yapılacak seçimlerde de aynı kararlılıkla yine örgütümüzün içinden çıkan Bahattin Gümüş ile Menteşe Belediye Başkanlığını, Dr. Osman Gürün ile de Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığını yeniden kazanmak istiyoruz. Ayrıca bu parti benim gibi bir köylü çocuğunu ilçe başkanı yaptı. Bu benim için büyük bir onur ve gururdur. Unutmayınız ki CHP’nin bir üyesi olmak bile çocuklarımıza bırakabileceğimiz en büyük mirastır” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
salihdemir 13 Ekim 2018 / 17:31

Sayın Erkan Başka Okulda yetişenlerin CHP’lilere yaptıklarını CHP tabanı çok iyi biliyor. Büyükşehir adayı söylediğin isim kesinlikle olmayacaktır. CHP tabanı biatçılara hiçbir şekilde oy vermeyecektir. Haziran 2018 seçimlerinde CHP’nin % 8 oy kaybına neden olanların aday olması doğru değildir. Biatçı ekibe mensup olanlara oy yok.