Erdoğan’dan kınama

Bu haber 27 Ocak 2014 - 20:24 'de eklendi ve 648 kez görüntülendi.

mehmeterdogan651651MHP Muğla Büyükşehir Başkan Adayı Mehmet Erdoğan, İstanbul’da partililerin seçim bürosuna düzenlenen saldırıyı yaptığı basın açıklaması ile kınadı.
Haber Merkezi
MHP Muğla Büyükşehir Başkan Adayı Mehmet Erdoğan, İstanbul’da partililerin seçim bürosuna düzenlenen saldırıyı yaptığı basın açıklaması ile kınadı.
Hain saldırı sonucu ülkücü camianın yakından tanıdığı bir ismin şehit olduğunu kaydeden Erdoğan açıklamasında, “Ömrünün en güzel yıllarını 12 Eylül zindanlarında geçirmiş olan, inancı, samimiyeti, ahlakı ve güler yüzüyle, genci yaşlısı herkesin takdirini kazanan değerli kardeşimiz, basın emekçisi, bir güzel insan ‘Yusufiyeli’ Cengiz Akyıldız şehit oldu. Başta çok kıymetli eşine ve çocuklarına, sevenlerine, dostlarına, gönüldaşlarına ve bütün Milliyetçi-Ülkücü Harekete Cenab-ı Allah’tan sabır diliyorum; hepimizin başı sağolsun. Bu kahpe saldırıda yaralanan kıymetli dava arkadaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan acil şifalar diliyorum. Acımız, üzüntümüz ve öfkemiz tarifsizdir. İstanbul’un ortasında gerçekleşen bu hain ve kahpe saldırıyı yapanlar derhal bulunmalı, bu saldırı kesinlikle en ince detayına kadar araştırılmalı, bu saldırının parçası olan her unsur aydınlığa kavuşturulmalı ve bu olayda karanlık hiçbir nokta kalmamalıdır. Bu olayın faillerinin bulunup cezalandırılması; bütün yetkili kişilerin boynunun borcudur, bu karanlık olayın vebali makam, yetki ve sorumluluk sahiplerinin üzerindedir” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.