Erdoğan’a Time’dan ödül

Bu haber 17 Nisan 2013 - 19:15 'de eklendi ve 1.056 kez görüntülendi.

mehmeterdoganodul123131654MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan Time Dergisi tarafından “Yılın Başarılı Siyasetçisi” ödülüne layık görüldü. Bir süredir devam eden sanal platformdaki anketler ve Muğla Milletvekillerinin TBMM performanslarına göre verilen ödül, MHP Muğla Milletvekili Erdoğan’a verildi.
Haber Merkezi
MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan Time Dergisi tarafından “Yılın Başarılı Siyasetçisi” ödülüne layık görüldü. Bir süredir devam eden sanal platformdaki anketler ve Muğla Milletvekillerinin TBMM performanslarına göre verilen ödül, MHP Muğla Milletvekili Erdoğan’a verildi.
Milletvekili Erdoğan ödül töreninin ardından “Ödülün çalışmalarımızın karşılığı olduğu düşünüldün de bu bizleri mutlu ediyor. Yeni çalışmalar için teşvik edici oluyor. O bakımdan bu ödülü önemsiyorum. Çalışmalarımız bundan sonra da milletimiz için devam edecektir.” dedi.
Milletvekili Erdoğan kendisine uygun görülen ödülü alırken de “Bu ödülde çalışmalarımızın etkisi olduğu kadar siz değerli basın mensuplarının bu faaliyetlerin halkımızla buluşturulmasının da etkisi olduğunun bilincindeyiz. Bu vesileyle bu ödülün sizlere atfedildiğini ve sizlerin sayesinde bu ödüle layık görüldüğümüzü ifade eder en derin saygı ve şükranlarımızı sunarız.” ifadesinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.