Erdoğan seçim çalışmalarına hız verdi

Bu haber 20 Ocak 2014 - 20:09 'de eklendi ve 765 kez görüntülendi.

mhp61561MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan ve MHP Datça Belediye Başkan Adayı Tuncay Korkmaz Datça’da seçim startını verdi.
Haber Merkezi
MHP Datça İlçe Başkanı Mülayim Toğaloğlu ve yönetimi ile birlikte yaklaşık 50 kişilik partili tarafından Datça girişinde karşılanan MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan Datça’da bir dizi temaslarda bulundu. İl olarak MHP Datça ilçe Başkanlığını ziyaret eden Erdoğan, beraberindeki heyet ile halk pazarını gezdi. Burada hem esnafın dertlerini hem de pazardan alışveriş yapan Datçalıların sorunlarını dinledi.
Muğlalının istemediği hiçbir şeyin altına imzalarını atmayacaklarını söyleyen Erdoğan, Datça’nın sorunlarını çok iyi bildiklerini, bu sorunların çözümü için neler yapılası gerektiğinin bilincinde bir ekip oluşturduklarını kaydetti.
Vatandaşın yoğun ilgisi eşliğinde Datçalı esnafları da ziyaret eden MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan ve Datça Belediye Başkan Adayı Tuncay Korkmaz Datça esnafının da isteklerini ve şikayetlerini de dinledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.