Erbaylar Baba Oğul Seçmenin Ayağında

Bu haber 21 Mayıs 2018 - 1:18 'de eklendi ve 1.655 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 Sevgili okurlarım, baba olmak kolay bir iş değil. Evladının iyi gününde kötü gününde de yanında bulunuyorsun. İşte babalık diye buna derler. Bilindiği üzere eski il genel meclis üyesi Av. Burak Erbay aynı zamanda yine eski ADD Başkanı ve geçtiğimiz dönem CHP’den Milletvekili adayı olmuştu. Şimdi yine CHP’den aday adayı oluyor. Av. Burak Erbay’ın babası benim de dostum olan Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay oğlu Burak Erbay’la Muğla’nın tüm ilçelerini dolaşırlarken CHP seçmenini oğlu ile tanıştırmaya çalışıyor.

Sevgili okurlarım, Salih Erbay CHP’den Milletvekili adayı olan oğlunu Av. Burak Erbay’ı Muğla mahallinde her kesim tanır ve iyi bilir. Çünkü kendisi genç yaşta olmasına rağmen CHP seçmeninin beğenip sevdiği ve saydığı bir renkli isimdir. Sevgili okurlarım hani babalıktan bahsediyordum ya evet her baba gibi Salih Erbay’da oğlu Burak Erbay’ın milletvekili olmasını ister. Böyle bir baba oğlun bir arada seçmenin ayağına gitmesi ayrı bir güzellik. Baba oğul Erbaylar her gitmiş oldukları yerlerde ilginin en büyüğünü görüyorlar. Tabi bu da ayrı bir güzellik. Muğla genelinde çok sayıda CHP’li Burak Erbay’ın hakikaten Milletvekili olmasını istiyor. Çünkü Sayın Erbay hakikaten adam gibi adamdır. Güler yüzlülük onda, efendilik onda yani anlayacağınız bizler Burak Erbay’ın milletvekili olmasını isteriz. Ama elimizden gelen bir şey yok. Delege seçimi olsa yardımcı olmaya çalışırız ama o da olmuyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun belirleyeceği isimler milletvekili oluyor.

Sevgili okurlarım, genç yaşta milletvekilliğine soyunan Av. Burak Erbay’ın bir yerlere gelmesini isteyenler arasında başta Muğla ili olmak üzere tüm ilçelerden olumlu yanıt almış saygın bir evladımızdır. Muğla CHP Milletvekili adayı Av. Burak Erbay evladımız isim vermek istemiyorum ama ilçe başkanlarından tutun belediye başkanlarının çoğunluğu Burak Erbay diyor sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.