ENVERÇEVKO Kış Bisikleti kongresine katıldı

Bu haber 19 Şubat 2018 - 0:51 'de eklendi ve 494 kez görüntülendi.

Muğla Merkezli Enerji Verimliliği ve Çevre Koruma Derneği (ENVERÇEVKO) Başkanı Feridun Ekmekci, Rusya’da düzenlenen ve konuşmacı olarak davet edildiği Moskova WCC 6. Winter Cycling Congress (Kış Bisikleti) kongresinde bunum yaptı.

Rusya’nın Başkenti Moskova’da 8-11 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenen WCC 6. Winter Cycling Congress, (6. Kış Bisikleti Kongresi)’ne Türkiye’den Muğla Merkezli Enerji Verimliliği ve Çevre Koruma Derneği (ENVERÇEVKO) Başkanı Feridun Ekmekci konuşmacı olarak davet edildi. Ekmekci, BFE BikeForEurope projesi hakkında sunum yaptı.
ENVERÇEVKO Derneği Başkanı Ekmekci, “Kongre, Rusya Ulaştırma Bakanlığı tarafından destekleniyor ve kongrenin açılışında Ulaştırma Bakan Yardımcısı açılış konuşması yaptı. Kongrede BFE BikeForEurope projemizin sunumunu bisikletli turizm oturumunda sunduk. Bisikletli ulaşım ve bisikletli turizm alanında AB parlamento üyesi milletvekili, ECF Avrupa Bisikletçiler Federasyonu Eurovelo Direktörü Adam Bodor çok sayıda kurumsal temsilcisinin katılımı ile oturum tamamlandı.
Bölgesel tanıtıma destek amacı ile giderken, Muğla Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Didim Turizm Altyapı Birliği Tanıtım materyallerinden örnekler götürüldü. Ayraca ENVERÇEVKO olarak proje ortağı olduğumuz Marmaris Bisiklet Rotaları projesinin broşür ve katalogları kongrede dağıtımı yapıldı” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.