Engellilere Yalıkavak’tan yardım eli

Bu haber 12 Eylül 2013 - 23:16 'de eklendi ve 772 kez görüntülendi.

engelilereyali23135464321654313Yalıkavak’ta yaşayan Zehra, Recap Aydın çifti Yalıkavak Pazarı’nda sattıkları el sanatları ürünlerinden elde ettikleri gelirle, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunuyor.
Haber Merkezi
Yalıkavak’ta yaşayan Zehra, Recap Aydın çifti Yalıkavak Pazarı’nda sattıkları el sanatları ürünlerinden elde ettikleri gelirle, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunuyor. Yalıkavak Belediyesi’nin de destekleri ile gerçekleşen yardımlardan sonuncusu Milas Kafaca Köyü’nde yaşayan Hüseyin Özkan’a yapıldı. Şeker hastalığı nedeniyle sağ bacağı kesilen Hüseyin Özkan’a tekerlekli sandalye hediye edildi.
Eşinin de bir bacağı rahatsızlık nedeniyle kesilen Hüseyin Özkan rahatsızlığı nedeniyle çalışamıyor. Vatandaşların yardımlarıyla geçimlerine sağlayan Özkan çiftine tekerlekli sandalye yardımı, Zehra, Recep Aydın tarafından yapıldı.
Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, yardımsever Aydın çiftini çalışmalarından dolayı tebrik ederek, “Kendileri hazırladıkları ürünleri satarak ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Son olarak Milas’ta bir vatandaşımıza tekerlekli sandalye hediye ettiler. Zehra ve Recap Aydın’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.