Engellilere özel engelsiz Ramazan şenliği

Bu haber 14 Mayıs 2019 - 1:11 'de eklendi ve 293 kez görüntülendi.

Menteşe Belediyesi ve Mabolla Tiyatro Atölyesi tarafından düzenlenen Engelsiz Ramazan Şenliğinde, engelli bireyler ve anneleri gönüllerince eğlendiler.

Haber Merkezi

İnsan odaklı sosyal projeleri ile farkındalık yaratmaya devam eden Menteşe Belediyesi, engelli bireyler ve annelerine özel bir etkinlik düzenledi.
Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte katılımcılara pamuk şeker, patlamış mısır, kek ve meyve suyu ikram edilirken; engelliler yüz boyama, dans, resim, origami ve Hacivat Karagöz tiyatro etkinlikleriyle gönüllerince eğlendiler.

Engelli bireylerin ve ailelerinin hiçbir engelle karşılaşmamaları için çalıştıklarını ifade eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Engelli bireyler ve aileleri için bu tarz etkinliklerin içerisinde var olmak çok önemli. Engelli bireylerimiz burada gönüllerince eğleniyorlar sosyal hayatın içerisinde var olduklarını sevildiklerini önemsendiklerini hissediyorlar. İmkânlarımız dâhilinde her zaman engelli bireylerimizin ve ailelerinin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.