Engelliler Meclisi toplandı

Bu haber 18 Aralık 2015 - 23:56 'de eklendi ve 473 kez görüntülendi.

Engelliler Meclisi toplandı (1)Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi II. Olağan Genel Kurul Toplantısı Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde gerçekleşti.
Haber Merkezi
Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi II. Olağan Genel Kurul Toplantısı Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde gerçekleşti.
Toplantının açış konuşmalarını yapan Menteşe Kent Konseyi Başkanı Mustafa Turgut, “Kent Konseyi olarak bugüne kadar birçok çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımız içerisinde başta Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Menteşe Belediyesi olmak üzere birçok kurumdan da desteklerler aldık. Bu anlamda Konseyimizin çalışmalarında her zaman yanımızdan olan ve bugünde bizleri yalnız bırakmayan Menteşe Belediye Başkanımıza ve konseyimizdeki çok değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonrada aynı işbirliği ile çalışmalarımızın süreceğine inanıyorum” dedi.
Engelliler Meclisinin 8 ay önce kurulduğunu belirten Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Belediye olarak bugüne kadar Kent konseyi ile birlikte birçok çalışmada yer aldık. Konsey içerisinde 8 ay önce kurulan Engelliler Meclisi ile de çeşitli çalışmalar içerisinde bulunduk. Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun bir parçası. Engelli vatandaşlarımızın hayata karışması ile yaşadığımız kent daha da değişip, renklenecek ve farklı anlamlar kazanacaktır. Bu anlamda Menteşe Belediyesi olarak her zaman sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki yıl yeni projeler ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi II. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Engelliler Meclisi Başkanı Doç. Dr. Baki Umut Tuğay’ın bilgilendirme sunumu ile devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.