Engelliler Derneği kermes düzenledi

Bu haber 04 Kasım 2016 - 0:13 'de eklendi ve 438 kez görüntülendi.

engelliler-dernegi-kermes-duzenledi-1Muğla Engelliler Derneği, dernek yararına kermes düzenledi. Engelliler ve engelli yakınlarının desteği ile hazırlanan kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek’te kermesi ziyaret ederek her zaman engelli vatandaşların yanlarında olduğunu söyledi.

Haber Merkezi

Muğla Engelliler Derneği, dernek yararına Perşembe Pazarı girişinde kermes düzenledi. Engelliler ve engelli yakınlarının desteği ile hazırlanan kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek kermesi ziyaret ederek her zaman engelli vatandaşların yanlarında olduğunu söyledi.

Engelliler, engelli yakınları ve vatandaşların desteğiyle düzenlenen kermese ilgi yoğun vardı. Engelliler Derneği Başkanı Emine Çakıroğlu, “Üyelerimizle birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla yaptık. Engelli üyelerimiz sosyal hayata kazandırma için bir kermes düzenledik. Kermesi engelli, engelli yakınları ve Muğla halkımızın desteği ile gerçekleştirdik. Dernek üyelerimize, Muğla halkına ve gönül dostlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kermesi ziyarete gelen Hülya Çiçek, stantları gezerek üyelerle sohbet etti. Engelliler Derneği’ne hayırlı olsun dileyerek, “ Biz her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Dernek faaliyetlerini tebrik ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.