Engelliler barbekü partisinde bir araya geldi « Hamle Gazetesi

Engelliler barbekü partisinde bir araya geldi

Bu haber 17 Mayıs 2013 - 18:53 'de eklendi ve 853 kez görüntülendi.

engellilerbarbuku131321316Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER), her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Dünya Engelli Haftası” dolayısıyla barbekü partisi verdi.
Haber Merkezi
Marmaris Engelliler Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği (MENDER), her yıl 10 – 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Dünya Engelli Haftası” dolayısıyla Engelli Kafe de, engelli çocuklar, aileleri, dernek üyeleri ve misafirlere barbekü partisi verdi. Barbekü partisine Melekler ve Martılar Özel Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri, aileleri, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Meclis Üyeleri, dernek üyeleri, Armutalan ve Marmaris Belediyesi personeli ve konuklar katıldı. MENDER Başkanı Şennur Ünlü, dernek olarak sık sık bu tür etkinlikler yaptıklarını, ama şu anda engelli haftası dolayısıyla daha anlamlı bir etkinlik olduğunu söyledi.
Ünlü, “ Her yıl 10 – 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Dünya Engelliler Haftası” dolayısıyla çocuklarımızın gönlünü almak, onlarla beraber olmak için bu etkinliği düzenledik. Biz kısa süre önce bu derneği kurmamızla birlikte engellilerimiz için birçok şey yaptık. Bunlardan biride bu engelli kafe. Şu anda da engelli çocuklarımız ve aileleri ile beraberiz. Ayrıca kısa süre önce aramızdan ayrılan Turizmci İbrahim Yazıcı ve Babam Mehmet Acar adına lokma döktürdüm. Mares Otel Genel Müdürü Mehmet Gönenç ise babasının adına helva hazırlattı” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.