Engelli şampiyonlar Başbakana seslendi

Bu haber 13 Mayıs 2014 - 0:25 'de eklendi ve 547 kez görüntülendi.

engelliler vali şampiyonMuğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Bodrum’da düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Voleybol Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Fethiye Özel Sporcular Spor Kulübü oyuncularını, makamına kabul etti. Ziyarette konuşan engelli voleybolcu Faruk Ceydeli, “Başbakanımızı merak ediyorum. Başbakanımız bizi ziyaret etmedi. Ama üzdü bizi. Biz onu dört gözle bekledik. Başbakanımıza her zaman kapımız açık” dedi.

Spor Servisi

Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Bodrum’da Bodrumda 10-14 Nisan tarihinde düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Voleybol Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Fethiye Özel Sporcular Spor Kulübü oyuncularını, makamına kabul etti. Ziyarette konuşan Engelli Voleybolcu Faruk Ceydeli, “Başbakanımızı merak ediyorum. Başbakanımız bizi ziyaret etmedi. Ama üzdü bizi. Biz onu dört gözle bekledik. Başbakanımıza her zaman kapımız açık” dedi.

Ziyarette sporcularla tek tek selamlaşan ve sohbet eden Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, sporcularla şakalaştı. Güvençer, sporcuları başarılarından dolayı kutladıktan sonra şampiyonluk kupasıyla beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyaret sırasında Güvençer’in makamında bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını gösteren engelli sporcu Faruk Ceydeli, Başbakanı merak ettiğini söyledi. Başbakanı görmek istediğini belirten Ceydeli, “Başbakanımızı kendisi nerde. Merak ediyorum kendisini. Görmedim hiç onu. Başbakanımız bizi ziyaret etmedi. Ama üzdü bizi. Biz onu dört gözle bekledik.  Başbakanımıza her zaman kapımız açık. Bizde çağırdık gelmedi” dedi.

Cumhurbaşkanı, Başbakanı ve Muğla’yı temsilen kendisinin olduğunu belirten Güvençer ise, “Kendisi gelecek inşallah. Zaten siz Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın resmi olan valilik makamına o yüzden geldiniz. Ben Cumhurbaşkanı’nı, Başbakanı, Muğlalıları temsil ediyorum burada. Şimdide ileteceğim sizin bu şampiyonluğunuzu. Kendileri de kutlayacaktır, mutlaka sizleri. Ben temsilen sizi kutluyorum”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.