Engelli öğrenciye akülü sandalye « Hamle Gazetesi

Engelli öğrenciye akülü sandalye

Bu haber 12 Kasım 2015 - 23:01 'de eklendi ve 561 kez görüntülendi.

Engelli öğrenciye akülü sandalye (1)Bodrum Belediyesi tarafından, ilçe genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan yardımlar devam ediyor. Çalışmalar kapsamında 26 yaşındaki Cengiz Deveci’ye akülü sandalye hediye edildi.
Kadir Tamer
Bodrum Belediyesi, ilçede ihtiyaç sahibi vatandaşları belirleyerek onların hayatlarını kolaylaştırmak için yardımlarda bulunuyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından planlaması yapılan yardımlar kapsamında Yakaköy Mahallesi’nde ikamet eden, Engelli Sevgi Sanat Atölyesi öğrencisi, 26 yaşındaki Cengiz Deveci’ye de hediyesi verildi.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından temin edilen akülü tekerlekli sandalye teslim edilirken eski sandalyesi kullanılamaz duruma gelen Deveci, ders sırasında gelen Bodrum Belediyesi ekiplerini karşısında görünce çok şaşırdı. Sandalyesine kavuşan öğrenci, sevincini saklayamadı. Cengiz Deveci ve yanında bulunan annesi Süheyla Benek, yeni akülü tekerlekli sandalye için Bodrum Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.
Bodrum Belediyesi, 2015 yılında ihtiyaç sahibi 53 engelli vatandaşa akülü ve manuel tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.