Energizer Bayileri toplantısı yapıldı

Bu haber 08 Kasım 2013 - 8:56 'de eklendi ve 865 kez görüntülendi.

cercilerakü12315451321312Muğla Bölgesi Energizer Bayileri toplantısı Ula ilçesine bağlı Akyaka Beldesi’nde bulunan Yücelen Otel’de yapıldı.
Haber Merkezi
Yücelen Otel’de yapılan bölge toplantısına Binek Lastikler Satış Direktörü Şevket Saral, Bölge Müdürü Fatih Yıldırım, Toptan Kanallar ve Akü Satış Müdürü Tuncay Çelikoğlu, Ege (1) Bölge Satış Yönetici İstemihan Koyuncu, Satış Müdürü Cengiz Şahin, Özel Fiyatlar Filo Yöneticisi Berkay Haymana ile bayiler katıldı.
Yapılan toplantı hakkında bilgi veren Ege (1) Bölge Satış Yönetici İstemihan Koyuncu, “Muğla Bölgesi Energizer Bayileri toplantımızı gerçekleştirdik. Muhteşem doğası ve büyülü atmosferiyle tanınan Akyaka’da Energizer markamız ile ilgili tüm soruları sıcak bir atmosferde yanıtlandı. Tüm katılımcılara, en iyi şekilde tanıtmamız için akümüz hakkında verilen teknik bilgilendirmenin yanı sıra Johnson Controls firmasının tanıtımı ve bayilerimizden gelen soruları cevaplama şansı bulduk. Öğleden önce Muğla bölgesinde bulunan 6 Brisa Bayisi öğleden önceki kısımda bölge toptancı bayiimiz Çerçilerin ev sahipliğinde gerçekleşen Gala yemeği ile de iş ortaklarımız ile kaynaşma fırsatı bulduk” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.