Enduro şampiyonu, kazandığı kupayı Kocadon’a verdi

Bu haber 04 Nisan 2013 - 20:36 'de eklendi ve 1.067 kez görüntülendi.

endrosampiyonukocadon123165463Hafta sonu düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası 1. Ayak yarışını organize eden Bodrum Motosiklet Kulübü yönetimi ve Bodrumlu yarışçı Mustafa Özkeskin Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
Haber Merkezi
Hafta sonu düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası 1. Ayak yarışını organize eden Bodrum Motosiklet Kulübü yönetimi ve Bodrumlu yarışçı Mustafa Özkeskin Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
Kategorisinde birinci olan Mustafa Özkeskin magazin startında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un motosikletini kullandığını hatırlatarak, “Startta başkanımız motosikletimi kullanarak organizasyonu başlatmıştı. Ben de kendisine birincilik kupasını getireceğimi söylemiştim. Hafta sonu çok güzel bir organizasyon gerçekleşti burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başkanımıza da verdiği desteklerden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
Bodrum Motosiklet Kulübü Başkanı Şeref Şamlıoğlu Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür plaketi verdi. Şamlıoğlu rekor katılımla bir organizasyona ev sahipliği yaptıklarını ifade ederek, “Başkanımızın destekleri bizleri çok daha güçlendiriyor. Türkiye’de rekor katılımla bir organizasyon yaptık.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.