Emniyetten kan bağışı kampanyası « Hamle Gazetesi

Emniyetten kan bağışı kampanyası

Bu haber 06 Kasım 2018 - 1:24 'de eklendi ve 400 kez görüntülendi.

Muğla Emniyet Müdürlüğü il merkezi ve ilçelerinde 5 – 9 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kan bağışı kampanyası düzenledi.

Nazife Taşdelen

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde, Türk Kızılayı Muğla Şube Başkanlığı ile ortaklaşa ”Kan Ver Hayat Ver” sloganı ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Bugüne kadar düzenlenen kan bağışlarının en kapsamlısının olmasının beklendiği kan bağışı kampanyası Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ana binasında İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Oğuz Kaan Akçalı ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’ın katılımıyla başladı.

Kan bağışı kampanyasında Muğla Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaşın da gönüllü olarak kan bağışında bulunmaları görevliler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkan ve üyelerinin de bu anlamlı kampanyada Muğla Emniyet Müdürlüğü ve Türk Kızılayı Muğla Şubesi personellerini yalnız bırakmaması gözlerden kaçmadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.